Black & Decker Ραβδομπλέντερ με Ανοξείδωτη Ράβδο 600W (BXHB600E) Μαύρο
  • Διαθεσιμότητα: Σε Απόθεμα
  • Κατασκευαστής: Black & Decker
  • Κωδικός Προϊόντος: 8432406160156
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
Αφαιρούμενη μονάδα λεπίδας: Ναι
Χρώμα προϊόντος: Ασημί, Μαύρο
Εργονομική λαβή: Ναι
Αριθμός ταχυτήτων: 20
Εύκολο στη συναρμολόγηση: Ναι
Αριθμός λεπίδων: 2
Εργονομικός σχεδιασμός: Ναι
Εύκολο στον καθαρισμό: Ναι
Μέρη κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων: Ναι
Τύπος: Ραβδομπλέντερ
Ικανότητα: 600 W
Πηγή ενέργειας: AC
Έλεγχος ταχύτητας: Ναι
Τύπος ελέγχου: Κουμπιά
Σύστημα Turbo: Ναι
Λειτουργίες: Ανάδευση, Ομογενοποίηση, Ψηφίδες
Περιεχόμενο συσκευασίας:
Χτυπητήρι γαλάκτος: Ναι
Κουτί αποθήκευσης: Ναι
Οδηγίες χρήσης: Ναι
Μπλέντερ: Ναι
Υλικό:
Υλικό σασί: Πλαστικό
Υλικό λεπίδας: Ανοξείδωτο ατσάλι
Υλικό δοχείου: Πλαστικό
Υλικό άκρης: Ανοξείδωτο ατσάλι
Χωρίς BPA: Ναι
ΣΧΕΤΙΚΑ ΠΡΟΪΟΝΤΑ
Κατασκευαστής: Black & Decker
Ο Evaporative Air Cooler της Black + Decker, με ισχύ 75W, είναι κατάλληλος για την ανανέωση του αέρα του δωματίου σας αλλά και για τη ρύθμιση της υγρα..
 Η φριτέζα αέρος της Black & Decker με ισχύ 1800W και κάδο με χωρητικότητα 5.5 λίτρα, είναι μια ιδανική λύση για να μαγειρεύετε πιο υγιεινά και οικονο..
ΠεριγραφήΣίδερο ατμού 3000W της Black and Decker με ευκολία στη χρήση και επαγγελματικό αποτέλεσμα. Με μύτη ακριβείας μπορεί να προσεγγίζει και τα πιο..