Black -& Decker BXTO820E Φρυγανιέρα 2 Θέσεων 820W Λευκή
  • Διαθεσιμότητα: Σε Απόθεμα
  • Κατασκευαστής: Black & Decker
  • Κωδικός Προϊόντος: 8432406600102
Τοστιέρα 820W για γρηγορότερο και ομοιόμορφο ψήσιμο.
• 6 ρυθμίσεις έλεγχου ψησίματος.
• 2 ευρείες υποδοχές (35x130cm) για ομοιόμορφο φρυγάνισμα των φετών του ψωμιού.
Αφαιρούμενος δίσκος για ψίχουλα για να διατηρείτε τις επιφάνειες εργασίας τακτοποιημένες.
Διακοπή λειτουργίας για άμεση ακύρωση θέρμανσης συν βολικές λειτουργίες απόψυξης και επαναθέρμανσης.
Επιπλέον ανύψωση για να αφαιρέσετε εύκολα το ψωμί από τη φρυγανιέρα Αποθήκευση καλωδίου.
Αντιολισθητικά πόδια.
ΣΧΕΤΙΚΑ ΠΡΟΪΟΝΤΑ
Κατασκευαστής: Black & Decker
Ο Evaporative Air Cooler της Black + Decker, με ισχύ 75W, είναι κατάλληλος για την ανανέωση του αέρα του δωματίου σας αλλά και για τη ρύθμιση της υγρα..
 Η φριτέζα αέρος της Black & Decker με ισχύ 1800W και κάδο με χωρητικότητα 5.5 λίτρα, είναι μια ιδανική λύση για να μαγειρεύετε πιο υγιεινά και οικονο..
ΠεριγραφήΣίδερο ατμού 3000W της Black and Decker με ευκολία στη χρήση και επαγγελματικό αποτέλεσμα. Με μύτη ακριβείας μπορεί να προσεγγίζει και τα πιο..