Black & Decker BXRA2300E Oil Heater Radiator 2300W
  • Διαθεσιμότητα: Σε Απόθεμα
  • Κατασκευαστής: Black & Decker
  • Κωδικός Προϊόντος: 8432406350076
Χαρακτηριστικά
Ισχύς
2300 W
Βαθμίδες Θέρμανσης
2
Φέτες
11
Δυνατότητες & Λειτουργίες
Θερμοστάτης
ΣΧΕΤΙΚΑ ΠΡΟΪΟΝΤΑ
Κατασκευαστής: Black & Decker
Ο Evaporative Air Cooler της Black + Decker, με ισχύ 75W, είναι κατάλληλος για την ανανέωση του αέρα του δωματίου σας αλλά και για τη ρύθμιση της υγρα..
 Η φριτέζα αέρος της Black & Decker με ισχύ 1800W και κάδο με χωρητικότητα 5.5 λίτρα, είναι μια ιδανική λύση για να μαγειρεύετε πιο υγιεινά και οικονο..
ΠεριγραφήΣίδερο ατμού 3000W της Black and Decker με ευκολία στη χρήση και επαγγελματικό αποτέλεσμα. Με μύτη ακριβείας μπορεί να προσεγγίζει και τα πιο..