Black & Decker Wall Panel Heater 1200W Black (BXCSH1200E)
  • Διαθεσιμότητα: Σε Απόθεμα
  • Κατασκευαστής: Black & Decker
  • Κωδικός Προϊόντος: 8432406350038
Type: Convector
Heat output: 1200 W
Maximum surface area: 15 m²
Wall mounting: Yes
Color: Black
Contents:Convector
Heat levels: 2
Package Dimensions70 x 45 x 12 cm
ΣΧΕΤΙΚΑ ΠΡΟΪΟΝΤΑ
Κατασκευαστής: Black & Decker
Ο Evaporative Air Cooler της Black + Decker, με ισχύ 75W, είναι κατάλληλος για την ανανέωση του αέρα του δωματίου σας αλλά και για τη ρύθμιση της υγρα..
 Η φριτέζα αέρος της Black & Decker με ισχύ 1800W και κάδο με χωρητικότητα 5.5 λίτρα, είναι μια ιδανική λύση για να μαγειρεύετε πιο υγιεινά και οικονο..
ΠεριγραφήΣίδερο ατμού 3000W της Black and Decker με ευκολία στη χρήση και επαγγελματικό αποτέλεσμα. Με μύτη ακριβείας μπορεί να προσεγγίζει και τα πιο..